Andulasyon Cihazı Fiyatı 2022, Sıfır ve 2.El Satılık

Andulasyon cihazı fiyatı ekonomik koşullardan dolayı artmış durumdadır. Andulasyon terapi cihazı fiyatı aslında bütçe dostu olabilir. Andulasyon cihazi 2.el piyasası ürün alınacak satıcı bazında daha ekonomik olabiliyor. İyi bir pazar araştırması sonucunda bu cihaza bütçenize en uygun şekilde sahip olabilirsiniz. İsterseniz şimdi konumuzda bu cihaz ile ilgili önemli bilgileri detayları ile okuyalım.

Andulasyon Cihazı Nedir?

Andulasyon cihazı tanımından önce Andulasyon terapi nedir, ondan başlamak en doğrusu olacaktır. Andulasyon; en basit tanımı ile dalga meydana getirme ve dalga oluşturma şeklinde ifade edilebilir. Dalga meyadana getiren bu cihaz da terapi esnasında vücutta bulunan hücreleri uyarmaya yarar. Bu cihaz ilk defa Almanya’da çalışan doktorlar tarafından geliştirilmiştir. Yeni bir tedavi yöntemidir. Bu terapi yöntemi ile vücudun tek bir noktasına değil bölgesel alanlara da titreşim gönderilir. Dolayısı ile noktasal bazda terapi değil, bölgesel bazda terapi yapılmış olur.

andulasyon cihazı fiyatı nedir?
andulasyon cihazı fiyatı nedir?

Andulasyon Cihazı Faydaları Nelerdir?

Andulasyon cihazı faydaları saymakla bitmez. Yukarıda andulasyon cihazı ne işe yarar metninde bahsettiğimiz bilgileri burada daha da ayrıntıları ile vereceğiz. Bu cihaz ile yapılan terapinin bizlere oldukça yararı vardır. Bunlardan bahsedecek olursak;

 • Vücudumuzda birikmiş olan suyun dışarıya atılmasını sağlar.
 • Vücudumuzun bölgesel olarak yenilenmesi için yaydığı titreşimlerle hücreleri harekete geçirir.
 • Bağırsak sistemlerini hızlandırır.
 • Vücudumuzun enerji üretmek ile ilgili olan merkezi noktalarını uyarır.
 • Kan dolaşımını pozitif anlamda etkiler.
 • Ağrılı bölgelere uygulandığında rahatlama hissi uyandırır.

Andulasyon Cihazı Fiyatı Nedir?

Andulasyon cihazı fiyatı her satıcıya göre değişkendir. Andulasyon terapi cihazı fiyatı için optimum seviyede satıcılar bulunması son derece önemlidir. Fiyatların ortalamalarına bir bakalım. Andulasyon cihazı 2.el fiyatları ortalama olarak 40.000 TL ile 70.000 TL arasında değişmektedir. Andulasyon cihazı fiyatı sıfır ücretleri ise ortalama 100.000 TL ile 120.000 TL arasında değişkenlik göstermektedir. En çok tercih edilen model olan Andumedic 3 Pro fiyat ise ortalama 7.000 Euro eğiliminde seyretmektedir.

andulasyon terapi cihazı fiyatı nedir?
andulasyon terapi cihazı fiyatı nedir?

Andulasyon Cihazı Kullanılacak Durumlar Hangileridir?

Andulasyon cihazı birçok konuda sizlere fayda sağlayabilir. Uygulama alanı oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Bunlardan kısaca bahsedecek olursak;

 • Metobolizma ile ilgili şikayetlerde,
 • Göbek ve basen bölgesi yağlanmalarında,
 • Bazen oluşan ve nedeni bilinmeyen ağrılı bölgelerde,
 • Bağırsak ile ilgili yani kabızlık sorunlarında,
 • Rahatlamak amacı ile,
 • Varis sorunlarında.

Ayrıntılarını verdiğimiz bu ürün bir terapi cihazıdır. Birçok faydası olduğu bilinmektedir. Daha detaylı bilgiler için aşağıda yer alan videoyu izlemenizi öneririz.

Sıkça Sorulan Sorular

Andulasyon Cihazı bir terapi aletidir.

Andulasyon Cihazı yorum analizleri çok önemlidir. Daha detaylı bilgi ve analiz için konumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Andulasyon Cihazı faydaları kişilere göre değişmektedir. Ayrıntılı bilgi için konumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Andulasyon Cihazı almaya ancak iyi analiz ettikten sonra karar verilmelidir. Daha detaylı bilgi için konumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Andulasyon Cihazı kilo vermeye yardımcı olabilmektedir. Ayrıntılı bilgiler konumuzda yer almaktadır.

Hakkında Emrah

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü mezunu. Uzmanlık alanları arasında Finans, Kredi, Muhasebe, Risk ve Yönetim bulunmaktadır. ParaGüncel olarak, para odaklı her konuda içerikler üretip değerli okurlarımıza bilgi sunmayı misyon edindik. Reklam, öneri, istek ve şikayetleriniz için paraguncel@gmail.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir